Новини

Увага! Проводиться обласний конкурс “10 цінностей Закарпаття туристичного”

Агентство регіонального розвитку та транскордонного співробітництва ,,Закарпаття” Закарпатської обласної ради спільно зуправлінням туризму та курортів Закарпатської облдержадміністраціїта туристично-інформаційним центром ,,Турінформ Закарпаття” ініціюють проведення обласного конкурсу ,,10 цінностей Закарпаття туристичного”.

Обласний конкурс ,,10 цінностей Закарпаття туристичного” проводиться з метою виявлення та популяризації унікальних і найбільш значущих історичних, природних, культурних, архітектурних об’єктів, розташованих на території Закарпатської області, їх популяризації та розвитку культурно-пізнавального туризму.

У конкурсі можуть приймати участь будь-які фізичні та юридичні особи незалежно від форми власності, в тому числі районні державні адміністрації та районні ради, міськвиконкоми, органи місцевого самоврядування, сільські ради, громадські об’єднання, навчальні заклади та заклади культури.

Конкурсні роботи подаються на розгляд в друкованому вигляді або на електронних носіях за адресою: 88000, м. Ужгород, пл. Народна, 4, каб. 240 та можуть бути надіслані на електронну скриньку конкурсу:transcarpathiatour@gmail.com.

Більш детальна інформація розміщена на офіційних веб-сайтах організаторів конкурсу:

​ “Carpathian tourist  road” (www.carpathianroad.com)

​ “Вітаємо на Закарпатті” (www.transcarpathiatour.com.ua)

​ “Турінформ Закарпаття” (www.tourinform.org.ua).