Новини

Увага! З 1 по ЗО квітня – Всеукраїнський місячник Червоного Хреста

З метою поліпшення умов життя та соціального захисту найбільш незахищених верств населення та формування громадської думки щодо необхідності постійної уваги до проблем людей похилого віку, інвалідів, внутрішньо переміщених осіб, хворих на туберкульоз і СНІД, безпритульних дітей та сиріт Президія Правління Товариства Червоного Хреста започаткувала у 2001 році поведения щорічного Всеукраїнського місячника Червоного Хреста, під час якого обласні, міські та районні організації Товариства Червоного Хреста України проводять роботу зі збору та надання гуманітарної та фінансової допомоги найбільш уразливим категоріям населення.

У 2014 році під час місячника було зібрано та надано допомоги незахищеним верствам населення на загальну суму понад 18 млн. грн., а в 2015 році – понад 25 млн. грн.

Цього року організації Товариства проводитимуть традиційний Всеукраїнський місячник Червоного Хреста з 1 по ЗО квітня. Під час заходу в містах, районах та селах області планується проведення заходів для збору та надання гуманітарної, фінансової допомоги внутрішньо переміщеним особам і вразливим верствам населення.

Звертаємося до всіх небайдужих з проханням сприяти у проведенні Всеукраїнського місячника Червоного Хреста та допомогти організації Товариства Червоного Хреста України у досягненні гуманітарної мети, що покликана захистити тих, хто найбільше потребує допомоги.