Новини

В Ужгороді відбулося засідання робочої групи з питань будівництва вітрової електростанції на Воловеччині та Свалявщині

Сьогодні, 16 липня 2019 року, голова районної ради Лопіт І.І. взяв участь у засіданні робочої групи з питань будівництва вітрової електростанції на Воловеччині та Свалявщині.

У малому залі облдержадміністрації під спільним керівництвом голови ОДА Ігоря Бондаренка та голови обласної ради Михайла Рівіса 16 липня відбулося засідання робочої групи з питань розміщення вітрової електростанції 120 МВт на території Воловецької селищної ради та на території Березняківської, Дусинської, Неліпинської та Тибавської сільських рад Свалявського району.
Під час жвавої дискусії учасники робочої групи висловили думки щодо доцільності будівництва вказаного енергооб’єкта на Боржавській полонині. Прихильники розміщення там вітрової електростанції наполягають на його економічній важливості, створенні нових робочих місць, надходжень до місцевих бюджетів. Противники наголошували на можливості значної шкоди навколишньому середовищу, яку може завдати спорудження і робота такого масштабного енергетичного об’єкта, а також шкоди для туристичної галузі регіону.
Після завершення обговорення члени робочої групи вирішили додатково вивчити ситуацію щодо розміщення вітрової електростанції на території Воловецького і Свалявського районів та поінформувати про результати голів ОДА й обласної ради для ухвалення зваженого рішення в інтересах мешканців краю.