Новини

Відбулась координаційна нарада

24 березня 2020 року відбулась координаційна нарада за участі в.о. голови райдержадміністрації Понзеля І.М., голови районної ради Лопіта І.І., сільських, селищних голів району, а також керівників відповідних установ, що входять до складу протиепідемічної комісії при райдержадміністрації .

На нараді розглянуто питання стану реалізації заходів, спрямованих на протидію поширенню коронавірусу COVID-19 в районі та визначені завдання щодо подальшої діяльності в цьому напрямку органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, а саме:

Сільським, селищним головам забезпечити збір інформації про всіх прибулих з-за кордону в населених пунктах на території сільської, селищної ради, максимально залучивши для цього депутатів, членів виконкому та громадських активістів. Така інформація щодо перетину західного кордону жителями району щоденно подається до районної державної адміністрації і направляється  в сільські, селищні ради, поліцію, філію лабораторного центру та КНП „Воловецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги Воловецької районної ради”. Але ні обласна державна адміністрація, ні районна не мають інформації про тих громадян, які в’їхали в район через Львівську область або залізничним сполученням і т.д. У зв’язку з цим сільським, селищним головам необхідно терміново скласти списки всіх осіб, які прибули з-за кордону. Ці списки необхідно актуалізувати (доповнювати) щоденно протягом доби.

Сільським, селищним головам спільно з КНП „Воловецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги Воловецької районної ради ” здійснювати контроль за дотриманням вимог карантину (самоізоляції) цими громадянами і в разі виявлення порушень ними карантину –  інформувати відділення поліції.

Сільським та селищним головам провести роботу з місцевими священниками щодо обмеження церковних служб та проведення роз’яснювальної роботи серед парафіян.

Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації забезпечити:

– нарахування та виплату всіх соціальних допомог та субсидій;

– скласти списки одиноких, одиноко проживаючих осіб та осіб за 80 років, осіб похилого віку та надати до департаменту соціального захисту населення ОДА (терміново).