Діяльність ради

Відбулася 37 сесія районної ради VII скликання

Сьогодні, 8 жовтня 2020року, відбулася чергова 37 сесія Воловецької районної ради.

Депутати розглянули 17 питань, внесених до порядку денного сесії, та прийняли відповідні рішення.

Першим депутати розглянули питання про призначення на посаду керівника (директора) Комунального некомерційного підприємства «Воловецька центральна районна лікарня Воловецької районної ради». Розглянувши подання  конкурсної комісії на зайняття посади керівника (директора) Комунального некомерційного підприємства «Воловецька центральна районна лікарня Воловецької районної ради» від 28.09.2020 року щодо призначення на посаду керівника (директора)  Комунального некомерційного підприємства «Воловецька центральна районна лікарня Воловецької районної ради», протокол конкурсної комісії №3 від 28.09.2020 року та заяву переможця конкурсу Лопіта І.І., депутати призначили на посаду керівника (директора) Комунального некомерційного підприємства «Воловецька центральна районна лікарня Воловецької районної ради» Лопіта Івана Ілліча терміном на 5 років.

Народні обранці взяли до відома факт дострокового припинення повноважень голови Воловецької районної ради Лопіта Івана Ілліча згідно поданої особистої заяви про складення ним повноважень голови ради і встановили, що повноваження голови районної ради виконує заступник голови районної ради Повідайчик Віктор Іванович.

Депутати заслухали інформацію начальника відділу культури,  молоді та спорту Воловецької райдержадміністрації  Хміль   В.Ю. “Про роботу закладів культури району за 2019 рік” та в. о. начальника відділу освіти   Воловецької райдержадміністрації  Селехмана С.І.  “Про готовність закладів освіти до нового навчального року”.

На пленарному засіданні затверджено звіт про виконання районного бюджету за І півріччя 2020 року та внесено зміни до рішення районної ради 12.12.2019 № 379 «Про районний  бюджет на 2020 рік» (зі змінами від 12.03.2020, 09.04.2020, 11.06.2020).

Депутати розглянули питання про увільнення від виконання обов`язків присяжного у суді, внесли зміни до Програми «Турбота» на 2020 рік,  до районної програми «Цукровий та нецукровий діабет» на 2016-2020 роки,  а також передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Воловецького району до комунальної власності  селищної та сільських рад.