Діяльність ради

Відбулася позачергова сесія районної ради

9 квітня 2020 року   відбулося позачергове  засідання тридцять п’ятої сесії Воловецької районної ради сьомого скликання, яке провів її голова Лопіт І.І.

В його роботі  взяли участь  21 iз 26 депутатів районної ради, в.о.голови районної державної адміністрації Понзель І.М., начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, начальник Воловецького відділення  поліції, начальник Воловецького РВ УДСНС України в Закарпатській області,  в.о директора комунального некомерційного підприємства «Воловецька  ЦРЛ Воловецької районної ради», головний лікар комунального некомерційного підприємства «ЦПМСД Воловецької районної ради».

В ході роботи депутати  розглянули  наступні  питання порядку денного:

  1. Про інформацію керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.
  2. Про внесення змін до Програми підтримки КНП «Воловецька центральна районна лікарня Воловецької районної ради».
  3. Про внесення змін до рішення районної ради 12.12.2019 № 379 «Про районний  бюджет на 2020 рік» (зі змінами від 12.03.2020).
  4. Про відміну рішення Воловецької районної ради від 24.12.2019 № 393 в частині реорганізації Абранського ЗЗСО І-ІІ ступенів шляхом приєднання до опорного закладу освіту Нижньоворітського ліцею Воловецької районної ради.
  5. Про відміну рішення Воловецької районної ради від 24.12.2019 № 394 в частині реорганізації Задільського закладу ЗЗСО І ступеня шляхом приєднання до Нижньоворітського  опорного ЗЗСО І-ІІІ ступенів.
  6. Про відміну рішення Воловецької районної ради від 24.12.2019 № 387 в частині реорганізації Лазівського ЗЗСО І-ІІ ступенів шляхом приєднання до Верхньоворітського  опорного ЗЗСО І-ІІІ ступенів.
  7. Про завершення процедури  реорганізації та затвердження Передавального акта майна, прав та зобов’язань Канорського ЗЗСО І-ІІ ступенів Воловецької районної ради Закарпатської області до правонаступника – Воловецького опорного ЗЗСО І-ІІІ ступенів Воловецької районної ради Закарпатської області.
  8. Про завершення процедури  реорганізації та затвердження Передавального акта майна, прав та зобов’язань Буковецького  ЗЗСО І-ІІ ступенів Воловецької районної ради Закарпатської області та Щербовецького ЗЗСО І ступеня Воловецької районної ради Закарпатської області до їх правонаступника – Жденіївського  опорного ЗЗСО І-ІІІ ступенів Воловецької районної ради Закарпатської області.
  9. Різне:

– про звернення депутатів районної ради;

– про Звернення Воловецької районної ради щодо фінансування державної програми розвитку регіону українських Карпат;

– про роботу відділу освіти Воловецької районної державної адміністрації.

Особливу увагу депутати приділили розгляду питання “Про інформацію керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації” щодо ситуації з протидії поширенню коронавірусної інфекції.

Із усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення.