Новини

Відбулось урочисте відкриття нового корпусу Нижньоворітського територіального центру соціального обслуговування

8 лютого 2018 року в селі Нижні Ворота  відбулося урочисте відкриття нового корпусу територіального центру  соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

На сьогоднішній день у закладі проживає 26 осіб, які перебувають на повному державному утриманні та одержують необхідні соціальні послуги. Доглядають за старенькими 18 працівників під керівництвом директора центру Василя Михайловича Ряшка.

З метою поліпшення житлових умов проживаючих в центрі осіб за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку, обласного  та районного бюджетів, було відремонтовано лікувальний корпус.

Від сьогодні 18 одиноких пенсіонерів та  8 інвалідів, що втратили рухову активність, будуть проживати в більш комфортних умовах. Адже новий корпус центру складається з 8-ми кімнат, кімнати відпочинку, сестринської, їдальні, душової, санітарної та пральної кімнат, туалетів.

На урочисте відкриття нового корпусу з’їхалося чимало гостей з району та області. На урочистостях були присутні голова обласної державної адміністрації Геннадій Москаль, голова постійно діючої комісії з питань бюджету Закарпатської обласної ради Василь Кошеля, депутат обласної ради Юрій Гуледза, голова Свалявської районної державної адміністрації Олександр Дідович, голова районної державної адміністрації Валентина Рогова, голова районної ради Іван Лопіт та його заступник Віктор Повідайчик, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Юрій Ференц та ін.

Працівники закладу зустрічали гостей хлібом-сіллю. З нагоди відкриття корпусу та переїзду в нього мешканців закладу керівництво області та району перерізали святкову стрічку.

Поважні гості оглянули  всі відремонтовані приміщення та вручили їх жителям подарунки.