Діяльність ради

Відбулося друге пленарне засідання 33 сесії районної ради VII скликання

26 грудня відбулося друге пленарне засідання 33 сесії районної ради 7 скликання під головуванням Лопіта І.І.

У роботі сесії взяли участь заступник голови районної державної адміністрації Понзель І.М.,  начальники управлінь і відділів райдержадміністрації, керівники районних організацій, установ, підприємств, представники громадськості.

З інформацією про фінансовий план комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги” Воловецької районної ради на 2020 рік виступив її головний лікар Качур В.С.

З проєктом рішення про внесення змін до рішення районної ради 22.12.2018 № 304 «Про районний  бюджет на 2019 рік» (зі змінами від 28.02.2019, 30.05.2019, 08.10.2019, 12.12.2019) присутніх ознайомила начальник фінансового управління Воловецької райдержадміністрації Продан М.М.

Депутати одноголосно затвердили проєкти рішень з обох питань. Народні обранці працювали оперативно, злагоджено, адже всі питання було детально опрацьовано на засіданнях постійних комісій та президії районної ради.

На завершення роботи сесії голова районної ради привітав усіх присутніх із прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим. Іван Ілліч наголосив, що для територіальної громади району 2019-й був роком наполегливої праці, роком прийняття зважених, хоча далеко не завжди простих рішень, роком знакових подій в державі та особистому житті кожного громадянина. Відрадно, – зазначив голова районної ради, –  що в новий, 2020 рік, ми входимо без боргів, за що висловлюємо велику вдячність керівництву області, народному депутату Лабі М.М., голові бюджетної комісії обласної ради Кошелі В.М., депутатам обласної ради Гуледзі Ю.Д., Кураху І.І. Голова ради також подякував за плідну і конструктивну співпрацю депутатам районної ради, сільським і селищним головам, усім, хто доклав багато зусиль для гідного завершення 2019 року.  Очільник ради висловив сподівання, що цьогорічні досягнення стануть твердим підґрунтям для результативної роботи в 2020 році та згуртують всіх  до спільних дій та корисних справ на благо Воловеччини.