Діяльність ради

Відбулося засідання постійної комісії районної ради VII скликання з питань бюджету, приватизації та комунальної власності

19 квітня 2017 року під головуванням Тидіра О.В., голови комісії, відбулося засідання постійної комісії районної ради VII скликання  з питань бюджету, приватизації та комунальної власності. В роботі комісії взяли участь голова районної ради Лопіт І.І., заступник голови ради Повідайчик В.І., голова районної державної адміністрації Рогова В.Є., начальник фінансового управління райдержадміністрації Продан М.М.

На порядку денному засідання – два питання: “Про внесення змін до рішення районної ради від 22.12.2016 №126 «Про районний бюджет на 2017 рік» (зі змінами від 16.02.2017, 02.03.2017) та “Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за І квартал 2017 року”, з яких присутніх інформувала начальник фінансового управління Воловецької райдержадміністрації  Продан М.М.

Члени постійної комісії, обговоривши дані питання,  вирішили рекомендувати  проект  рішення  до розгляду  на тринадцятій сесії  районної ради.