Новини

Влада і бізнес обдарували дошкільнят

Діти особливо люблять зимові свята. Для вихованців дошкільних навчальних закладів Воловеччини новорічно-різдвяні ранки – це дійсно незабутні свята, оскільки можна не тільки отримати очікувані солодкі подарунки, але й зустрітися з Миколаєм, Дідом Морозом та Снігуронькою, прославити колядками новонародженого Христа. Святкові ранки – це далеко не просто розвага, а важлива частина виховання дітей, яка має як естетичне, так і моральний аспекти. До свят діти старанно готувалися, вчили вірші, пісні, колядки, ставили невеличкі театралізовані постановки. Це виховує у них почуття важливості свята.

Цей рік не став винятком. Новорічні ранки відбулися та принесли дітям, їх батькам, гостям багато позитивних емоцій.

Не залишилися малята без уваги й турботи народного депутата України М. І. Ланя, депутата обласної ради Ю. Д.  Гуледзи,  керівників району, сільських і селищних голів.

Привітати малечу з Різдвом Христовим, разом поколядувати, прославити новонародженого Ісусика завітали у дошкільні навчальні заклади району керівники району І. І. Лопіт, В. Є. Рогова, депутати районної ради, працівники органів місцевого самоврядування. Прийшли гості до діток з солодкими подарунками, про які подбали разом із представниками турецької компанії «Атлас Воловець Енерджі”.

Хлопчики і дівчатка радо зустрічали представників влади, колядували колядки, які їх навчили  вихователі, розповідали віршики, молилися до новонародженого Спасителя, щиро дякували за солодощі, обіцяли бути чемними та розумними, щоби й на наступний рік до них завітали гості.

Іван Ілліч та Валентина Євгенівна бажали діткам,  вихователям, їх родинам міцного здоров’я, щастя, успіхів у вихованні малят і щоби  всі їхні мрії й бажання здійснились.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA