Новини

Воловеччину відвідала делегація з Угорщини

Вчора, 13 квітня 2016 року, Воловець відвідав заступник Державного секретаря Міністерства зовнішньої економіки та закордонних справ Угорщини Жолт Чутора разом з головою обласної державної адміністрації Москалем Г.Г. та першим заступником голови обласної ради Борто Й.Й. Їх супроводжували члени угорської делегації та представники облдержадміністрації.

За доброю українською традицією поважних гостей зустріли хлібом-сіллю та привітали на Воловеччині голова районної державної адміністрації Рогова В. Є., голова районної ради Лопіт І. І. та Воловецький селищний голова Попелич М.А.

Зустріч угорської делегації з представниками облдержадміністрації та керівництвом району продовжилась в приміщенні райдержадміністрації.

Голова райдержаміністрації Рогова В. Є. розповіла гостям про район, його соціально-економічний та культурний розвиток, звернула увагу на один з пріоритетних напрямків розвитку району — туризм. Дуже важливою умовою розвитку цієї галузі є стан дорожнього господарства. Приведення доріг до належного стану потребує особливої уваги керівництва і району, і області.

Стан дороги до однієї з туристичних родзинок району – пам’ятного знаку “1100-річчя переходу угорських племен через Карпатський хребет” викликає особлие занепокоєння, оскільки проїзд туди можливий позашляховиком, а не туристичним автобусом. Дана автодорога має офіційну назву Верецький перевал – Нижні Ворота і протяжність її складає 12,2 км, поточні ремонти на ній проводились лише на окремих ділянках, переважно в с. Нижні Ворота. До самого ж перевалу дорога ремонтувалась близько 15 років тому.

За результатами зустрічі сторони висловили сподівання на тісну та успішну співпрацю в майбутньому.

25808226584_b4dbf2809b_b

Далі гості з Угорщини разом з керівником ОДА відвідали Воловецьку центральну районну лікарню. Тут вони ознайомились з роботою реанімаційного, хірургічного та терапевтичного відділень. Головний лікар ЦРЛ Степанчук В. І. зазначив, що не дивлячись на те, що лікарня була зведена ще 30 років тому і на даний час корпуси потребують капітального ремонту, по медичну допомогу до Воловецької районної лікарні звертаються люди на лише з Воловецького району, а й з Міжгірського, Свалявського та Сколівського районів. Особливої уваги на даний час потребує корпус, де розміщено неврологічне та інфекційне відділення.

26387145176_af01e73611_b

Перебування угорської делегації на Воловеччині завершилося покладанням квітів та вінків до пам’ятного знаку «1100-річчя переходу угорських племен через Карпатський хребет» на Верецькому перевал

25808198814_f290d173c5_b