Новини

Воловецька районна філія Закарпатського ОЦЗ відкрила Клуб «Крок вперед» для учнів 8-11 класів Нижньоворітського ліцею

Реалізуючи програму Державної служби зайнятості щодо професійної орієнтації на 2017-2020 роки в Воловецькій районній філії Закарпатського ОЦЗ впроваджуються оновлені форми і методи профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю. Започаткування клубної форми роботи для профорієнтації школярів розпочалося з відкриття Клубу «Крок вперед» для учнів 8-11 класів Нижньоворітського ліцею.

 «Крок вперед» – це профорієнтаційний проект для школярів, який включає в себе лекції, зустрічі з успішними підприємцями району, тренінги та екскурсії.

Основним завданням клубу є надання інформації учням про потреби в кадрах ринку праці району, надання колективних та індивідуальних консультацій з питань вибору професій, підготовка учнів до вибору професії з урахуванням їх індивідуальних особливостей. На засіданнях клубу школярі мають можливість зустрітися з успішними роботодавцями району, поспілкуватися з психологом та іншими соціальними партнерами. Також учасники клубу мають можливість отримати коди для проходження онлайн-тестування ( Моя професія. Консультаційна мережа ). Про дане тестування діти мали змогу почути і розпочати його 26.02.19р.на засіданні клубу.

Побажаємо членам клубу успіхів у навчанні та сподіваємось, що наші зустрічі принесуть їм не тільки задоволення від цікавого спілкування, а й нададуть реальну допомогу у виборі свого професійного майбутнього.