Новини

Воловецькі резервісти територіальної оборони відбули на навчальні збори

29 червня 2017 року відбулась відправка резервістів на навчальні збори, які проводитимуться на території Ужгородської дільниці полігону з 29 червня до 8 липня 2017 року.

За попередніми даними, участь у зборах візьмуть близько півтисячі закарпатців, серед яких і Воловецькі резервісти територіальної оборони. У навчаннях візьмуть участь найбільш активні члени громади, а саме: голова районної ради, селищні та сільські голови, працівники райдержадміністрації, ДП «Воловецьке лісове господарство» та галузі освіти.

Протягом десяти днів із ними проведуть заняття із військово-медичної, інженерної, тактико-спеціальної, тактичної підготовки, мінної безпеки та вогневої підготовки із практичними стрільбами, після чого наші земляки повернуться додому.

Під час відправки військовий комісар районного військового комісаріату наголосив, що  резервісти будуть забезпечені безкоштовним харчуванням, отримають військову форму, зброю, засоби захисту, проходитимуть підготовку і бойове злагодження у складі бригади. Також він акцентував, що за всіма резервістами, які призиваються на навчальні збори, включно з часом проїзду до місця їх проведення і назад, зберігаються місце роботи та займана посада.

Звернулись до присутніх голова райдержадміністрації та голова районної ради, які зауважили, що такі навчання необхідні для того, щоб бути готовими захистити свою землю, територіальну цілісність і незалежність нашої держави. Вони побажали легкого та продуктивного навчання, та висловили сподівання, що ті вміння, які вони здобудуть, знадобляться їм лише під час навчань.