Новини

У Воловці вшанували пам’ять жертв війни

Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам’ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.

Бої німецько-радянської війни є одними з наймасштабніших у воєнній історії ХХ століття. Війна супроводжувалася жорстокістю, масштабними руйнуваннями населених пунктів, знищенням великих груп населення, депортаціями тощо. Близько третини усіх загиблих у Другій світовій війні припадає на німецько-радянську війну.

Наш священний обов’язок – навіки зберегти пам’ять про тих, хто відстояв перемогу в цій жахливій війні, тих, хто став жертвою смертельних жорен нацизму. Життєписи цих людей – уроки істинної мужності та патріотизму для сучасників.

Сьогодні, 22 червня 2020 року,  голова районної ради Лопіт І.І. та в.о. голови районної державної адміністрації Понзель І.М. вшанували пам’ять всіх, чиє життя було покалічено і зруйновано у Другій світовій війні, хвилиною мовчання та покладанням живих квітів до пам’ятника воїнам-визволителям у селищі Воловець.