Новини

Вшанували подвиг учасників Революції гідності та пам’ять Героїв Небесної Сотні

Шостий рік поспіль в Україні вшановують подвиг учасників Революції гідності та пам’ять Героїв Небесної Сотні, адже саме 20 лютого 2014 року у столиці на вул. Інститутській загинуло найбільше мітингувальників за увесь час протистоянь. Всі загиблі – сучасні Герої, які  продемонстрували приклад мужності та патріотизму, показали сучасному світові незламність українського духу.

Воловеччани разом з усією Україною взяли участь у загальнонаціональних заходах із вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні. Сьогодні, 20 лютого 2020 року, біля пам”ятника Т.Г.Шевченку відбувся мітинг-реквієм пам’яті Героїв Небесної Сотні.

До присутніх звернулися голова районної ради Лопіт І. І., керівник апарату районної державної адміністрації Сличко І.В.  та Воловецький селищний голова Попелич М. А. У своїх виступах вони наголосили, що кожен свідомий громадянин України має пам’ятати героїчний вчинок Небесної Сотні, адже вони віддали своє життя за всіх нас, за світле майбутнє нашої країни. Хай пам’ять про всіх невинно убитих в цей день людей  дає нам силу і волю, мудрість та наснагу для зміцнення власної держави на власній землі.

Учасники мітингу поклали квіти та свічки до стенду зі світлинами загиблих Героїв Небесної Сотні та пам’ятного знаку Борцям за Волю України.

По закінченні мітингу за загиблими Героями Небесної Сотні відслужили  панахиду.

Вічна пам’ять і вічна слава Героям Небесної Сотні!  Це подвиг, про який ми не маємо права забути. Вони віддали найцінніше — своє життя, щоб жили ми. Будьмо гідними їхнього подвигу!

Ми пам”ятаємо… Герої не вмирають…