Новини

У Воловці вшанували подвиг учасників Революції Гідності та пам’ять Героїв Небесної Сотні

Сьогодні, 20 лютого, Воловеччина долучилася до загальнонаціональних заходів із вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.
У Воловці біля пам’ятнику Т.Г.Шевченку керівники району, працівники установ і відомств, військовослужбовці, представники духівництва та громадськості встановили палаючі лампадки у пам’ять про Героїв Небесної Сотні – учасників Революції Гідності, які ціною власного життя відстоювали європейський вибір України.

До присутніх звернулися голова райдержадміністрації Рогова В. Є., голова районної ради Лопіт І. І. та Воловецький селищний голова Попелич М. А. У своїх виступах вони наголосили, що кожен свідомий громадянин України має пам’ятати героїчний вчинок Небесної Сотні, адже вони віддали своє життя за всіх нас, за світле майбутнє нашої країни.

Зворушливим і символічним стало звучання на заході пісні «Пливе кача…» – своєрідного реквієму за загиблими на Майдані під час Революції Гідності та в ході бойових дій на Донбасі. На її фоні учасники мітингу поклали квіти і свічки до стенду зі світлинами загиблих Героїв Небесної Сотні та до пам’ятного знаку “Борцям за Волю України”.
Хвилиною мовчання учасники зібрання вшанували  пам’ять Героїв Небесної Сотні та всіх тих, хто віддав своє життя, захищаючи рідну державу.

По закінченні мітингу за загиблими Героями Небесної Сотні відслужили  панахиду.

В цей день на честь Героїв Небесної Сотні запалено сотні вогнів пам’яті.

Упевнені, що палаючі свічки з’являться сьогодні й у тисячах домівках.

Ми пам’ятаємо…