Прес-служба

Встановлення курсу на структурний розвиток партнерського регіону

Після багатьох років зосередження уваги на гуманітарній допомозі регіону-партнеру, а також численних заходах у сфері медичної допомоги, культурних та спортивних обмінів, партнерське товариство Бад Ендорф (Німеччина) – Воловецький район (Україна) разом з громадою баварського міста-побратима відкриває нові позиції для зміцнення партнерського регіону.

Маркус Хейсс і Манфред Єгер днями побували в районі, щоб обговорити тему «Розвиток Воловецького району» з головою районної ради Лопітом І.І., уповноваженою з партнерських відносин Жогно Н.Й. та деякими сільськими головами.

Існують цікаві програми стимулювання, які допомагають Міністерству економічного співробітництва Німеччини підтримувати партнерські відносини з цих питань. Воловеччина розташована в прекрасному природному ландшафті Карпат, який особливо підходить для розвитку туризму. Особливості цього регіону, а також слабкі сторони у стосунках з природою і навколишнім середовищем мають бути детально розглянуті та зважені. Обговорення даної теми на місці дало зрозуміти, що в цьому напрямку особливо чітко повинна дотримуватися послідовність кроків для того, щоб максимально сприяти об’єктам, які вписуються в цей загальний контекст.

В результаті розмови з головою районної ради Лопітом І.І. розроблено план співпраці з кафедрою туризму інституту сталого розвитку розвитку ім.В.Чорновола Національного університету «Львівська політехніка» і німецькими експертами з туризму щодо розробки концепції розвитку туризму у Воловецькому районі.

М.Хейсс та М.Єгер відвідали також Верб’язький заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Воловецької районної ради, якому подарували комп’ютери з жорсткими дисками. Особливу радість у гостей викликали візити до дитячих садочків району. У свій день народження меценат з Німеччини попросив передати для ДНЗ Воловецького району гроші, які йому презентували на ювілей замість подарунків. Манфред Єгер і Маркус Хейсс вручили їх керівникам чотирьох дитячих садків району. Ці гроші можуть бути використані для важливих структурних заходів у дитячих навчальних закладах, адже протягом багатьох років партнерських відносин дитячі садки зі своїми відданими роботі керівниками є яскравим прикладом успішної  співпраці між регіонами.