Новини

Визначні дати зібрали воловеччан

В урочистій обстановці минулої неділі у Воловці пройшло районне свято відзначення 20-ї річниці Дня Конституції України, 71-ї річниці входження Закарпаття до складу України та Дня молоді.  На  стадіон «Авангард», щоб взяти участь в урочистостях, йшли люди з посрібленими скронями і зовсім юні, йшли цілими сім’ями з найвіддаленіших куточків району. Всім було приємно за державу, яка відзначає 20-у річницю її Основного Закону. І навіть сонячна погода сприяла цьому. Святкові заходи розпочалися парадом їх учасників, які пройшлися стадіоном, засвідчуючи свій поступальний рух уперед, упевненості у правильності нашого вибору. Представники територіальних громад прибули сюди, щоб продемонструвати бажання  спільно відзначити визначні події, взяти участь у спортивних змаганнях та змістовно відпочити. Затим наша юна зміна – діти  флеш-мобом «Ми – майбутнє України» продемонстрували свою красу, молодість, бажання жити і творити в країні, яка розвивається, економічно могутнішає, відстоює свою незалежність на сході України від тих, які посягають на неї.

З нагоди визначних свят земляків, учасників урочистостей, гостей привітала голова райдержадміністрації В. Є. Рогова. Промовець адресувала їм слова вітань, відзначивши, що дата прийняття Конституції України навіки ввійшла в історію молодої держави золотою сторінкою її біографії, започаткувала нову епоху в житті нашого народу, законодавчо закріпила його вікові демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення. День Конституції та річниця возз’єднання – події, які яскраво свідчать про постійний історичний розвиток, реальний поступ нашого суспільства. Хай мир і взаєморозуміння сприяють подальшій розбудові нашої державності, створенню достатку в кожній сім’ї.  З нагоди Дня молоді В. Є. Рогова побажала усім молодим творчої енергії, незалежних думок та сил, щоб втілити в життя все, до чого прагне розум, душа та  тіло.

Вітаючи воловеччан із визначними святами, голова районної ради І. І. Лопіт від імені районної ради, народного депутата України М. І. Ланя, депутата обласної ради Ю. Д. Гуледзи та себе особисто подякував усім за сумлінну працю на відповідальних ділянках, які їм довірено, побажав міцного здоров’я, а у їх особі всім землякам, їх родинам всіляких гараздів, сповнення заповітних мрій та мирного неба, що так актуально сьогодні. Іван Ілліч відзначив, що на шляху нашої незалежності Були непрості випробування. Країна пережила кризи та підйоми, втрати та здобутки, а Основний Закон – серйозні випробування на міцність.

… День молоді – свято юності і краси, життєдайного оптимізму і найсміливіших сподівань. Справедливо мовиться, що молодь – майбутнє України, але ви і її сьогодення. Ваші енергія, завзяття і оптимізм знаходять втілення, ви краще поінформованіші, ніж ваші попередники, розкуті й амбітні, та основне –  вірити в себе, більше покладатися на власні сили. Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння, наголосив промовець.

Учасників урочистостей привітав воловецький селищний голова М. А. Попелич, бажав землякам чистого безхмарного неба, міцного здоров’я, позитивних емоцій від змістовно проведеного вихідного дня.

За вагомий особистий внесок у соціально-економічний і культурний розвиток району, активну громадьску діяльність з нагоди 20-ї річниці Конституції України та Дня молоді керівники району В. Є. Рогова та І. І. Лопіт нагородили грамотами райдержадміністрації та райради викладача по класу фортепіано Воловецької дитячої школи мистецтв О. М. Андрійчак, радника голови районної ради Т. І. Галабурду, слюсаря відділу контрольно-випробувальної апаратури і автоматичного управління Хустського ЛВУМГ В. В. Джуглю, інженера з техніки безпеки, охорони праці і культури виробництва КП „Воловецький селищний „Водоканалсервіс” М. С. Григу,  економіста райспоживтовариства І. Ю. Конепуд, начальника цеху транспортних роликів ТзОВ „Полімер-Техніка” С. М. Лапка та анестезіолога-реаніматолога відділення інтенсивної терапії та реанімації ЦРЛ В. В. Сличка.

Затим на сцену один за одним піднімаються юні обдарування Василина Голянич, Василь Сличко, Христина Герега, Тетяна Буцко, Вероніка Дем’ян, Соломія Сикуринець, Юлія Касинець, Олександр Бігар, Денис Сисик, Аліна Дубович, Вікторія Сличко, Олександр Оміцинський і досвідчені артисти, серед яких вокалісти та колективи народної самодіяльності.

Аплодували глядачі вихованцям дитячої школи мистецтв, випускниці Ужгородського коледжу культури Тетяні Буцко, учасникам танцювального колективу районного будинку культури…

Яскравою та емоційною складовою святкувань стали спортивні змагання. З непереборною жагою до перемоги змагалися за першість молоді воловеччани в кількох видах спорту. Приєдналися до них також і представники національної поліції з міст Мукачева та Ужгорода, які виступили зі збірними командами управління нацполіції з волейболу та міні-футболу.

Шість команд на полі стадіону „Авангард” з ентузіазмом боролися за першість з міні-футболу. Перше місце у районних спортивних змаганнях, присвячених  Дню Конституції  та  Дню молоді, здобула команда „Наш край – Драшовець” із Верхніх Воріт, другими були футболісти команди ФК “Воловець”, а третіми – “Спарти” також із райцентру.

Серед волейболістів призові місця розподілилися так: першу сходинку п’єдесталу посіла команда управління національної поліції з м. Ужгорода, другу    сходинку  –   верхньоворітська команда „Маяк-1”, а третю – „Наш край”.

У найінтелектуальнішому виді спорту найсильнішим цього дня став воловчанин М. В. Басюк. Друге місце у змаганні з шахів здобув М. Ю. Тербан із Абранки, а третє – М. О. Татаренков із Воловця.

Усіх переможців змагань нагороджено спільними грамотами райдержадміністрації і районної ради та цінними призами, про які подбали народний депутат України      М. І. Ланьо та депутат обласної ради, наш земляк Ю. Д. Гуледза.

До пізнього вечора на стадіоні лунали пісні, тривали змагання, ігри та веселощі.

Змістовному відпочинку сприяли атракціони та торговельні палатки підприємців.  Прохолоджуючі напої, смачні шашлик та бограч залюбки куштували дорослі на стадіоні „Авангард”, а малеча розважалася на різноманітних атракціонах, смакувала цукровою ватою та попкорном.

О. Бігарій

В. Пагутяк

DSC_0111

DSC_0123

DSC_0133

DSC_0075