Новини

Я. Й. Лебович просив місцеву владу звернути увагу на перспективну молодь

Заступник начальника Головного управління Національної поліції в Закарпатській області Ярослав Йосипович Лебович провів у Воловці зустрічі з громадою та місцевою владою.

Перебуваючи з робочою поїздкою на Воловеччині, Ярослав Лебович провів зустріч у форматі круглого столу з головою районної державної адміністрації Валентиною Роговою, головою районної ради Іваном Лопітом, представником Воловецької селищної ради Сергієм Григою,   керівником Воловецького відділення поліції Романом Іваниковичем та керівником відділу превенції Віталієм Косачем. Говорили  про широкомасштабну кампанію посилення присутності дільничних офіцерів у     районах та набір в поліцію на вакантні посади.

Заступник начальника Головного управління Національної поліції в Закарпатській області розповів, що з 8 листопада оголошено про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад до закарпатської поліції та звернувся до місцевої влади з проханням поспілкуватися з розумною, фізично розвиненою молоддю, яка має бажання служити в органах та розповісти їм про особливості роботи людей в погонах. Ярослав Лебович наголосив, що найбільша потреба на Закарпатті наразі в дільничних офіцерах поліції, оперуповноважених карного розшуку, інспекторах з превентивної діяльності та поліцейських.

Крім цього Ярослав Лебович розповів про широкомасштабну інформаційну кампанію, де дільничні офіцери поліції проводять зустрічі з трудовими колективами краю, органами місцевого самоврядування та громадою. Заступник начальника Головного управління пояснив, що зараз змінюється підхід правоохоронців до роботи та посилюється присутність поліції серед населення.

На зустрічі обговорили питання криміногенності Воловецького району та шляхи зниження злочинності в краї. Було прийнято рішення провести ще одну таку зустріч, цього разу зі всіма сільськими та селищними головами району. Ярослав Лебович наступного разу навідає Воловеччину з цією метою під час чергової сесії райради.

Заступник начальника Головного управління Національної поліції в Закарпатській області, крім зустрічі з владою провів виїзний прийом громадян. Жителі Воловецького ра-йону прийшли до високопосадовця для вирішення особистих проблем і з подяками працівникам по-ліції, з якими мали справу.