Новини

Ярмарок кар’єри у гірському смт. Жденієво

Як відшукати саме той професійний шлях у своєму житті,  який допоможе розкрити особистий потенціал, зайняти гідне місце на ринку праці, досягнути вершин професійної майстерності та кар’єрного зростання? Це питання починає турбувати юнаків та дівчат, коли приходить час вирішувати важливе та відповідальне завдання  – обирати майбутню професію. Знайдене рішення стане для них перепусткою до самостійного та  дорослого життя, і, якщо професійний вибір зроблено вірно, це допоможе не тільки отримати бажану професійну освіту, але й працевлаштуватися після закінчення навчального закладу за набутою спеціальністю. Отож 7 травня 2019 року Воловецькою районною філією Закарпатського обласного центру зайнятості організовано та проведено профорієнтаційний масовий захід під назвою «Ярмарок кар’єри». На даному заході були присутні: учнівська молодь, безробітні, соціальні партнери, роботодавці та навчальні заклади Закарпатської області.

Роботодавці презентували свої підприємства та розповідали про потребу в кадрах на сьогоднішній день та на перспективу.

Представники навчальних закладів ознайомили учнів  з умовами вступу, термінами навчання, спеціальностями, за якими проводиться навчання, матеріально-технічними базами, розміщенням навчальних закладів, наявністю гуртожитків для проживання тощо. Презентації навчальних закладів доповнювалися відеоматеріалами, фотогалереями, виставками професійних виробів та роздавальним матеріалом.

На заході були проведені майстер-класи, де учні безпосередньо мали змогу взяти в них участь.

Надані поради та отримана інформація допоможуть молоді обрати саме ту професію, яка буде приносити їм задоволення і достаток, а для когось участь у цьому заході стане визначною та змінить його професійне майбутнє на краще.