Новини

Яскравий політ у дорослість

Тепле весняне сонечко, що виглянуло із-за хмар, піднесло настрій учнів та педагогів Жденіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів, які прийшли на свято останнього дзвоника. Воно зріднило школярів усіх поколінь світлими спогадами про їх юність, святим обов’язком осягнути новизну в освіті, щоб творити життя в незалежній Україні – достойне, розбудовувати її.

На бистрині шкільних справ дев’ятнадцяти випускникам  судилося пройти  через усі лабіринти в ім’я глибшого пізнання світу, надійного озброєння знаннями. З такими думками вони прийшли на урочисту лінійку.

Вчителі, міряючи роки за шкільним столом, успішно реалізовують вимоги освітянської реформи. І, як завжди, їм не зраджує віра у дітей. Жденіївський освітній заклад дає міцні знання всім, хто усвідомлює важливість шкільного життя, прагне прожити ці роки з найбільшою користю для себе. На конкретних прикладах говорить про заслуги солідного педагогічного колективу на урочистій лінійці, присвяченій завершенню навчального року, директор школи І. В. Далекорей. Учні школи вибороли  20 призових місць у районних  олімпіадах. Із них 7 учнів посіли перші місця, 8 – другі та 5 – треті. Порадів директор за Христину Лютянську, яка із чотирьох предметів посіла перші місця. Перше місце в другому етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнів та студентської молоді імені Т. Шевченка здобула Євгенія Корлат. Такі ж досягнення у Вікторії Панкулич, яка виборола перше місце у другому етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики. Марія Ковач найкращою була серед учасників олімпіади з біології, а Євгенія Тербан у другому етапі  ХVІІ  Міжнародного конкурсу з  української мови імені П. Яцика. Дипломів ІІ та ІІІ ступенів  Всеукраїнського рівня удостоєні Костянтин Малильо, Олександра Ковач та Вікторія Панкулич, дипломів першого ступеня  регіонального рівня – Євгенія Тербан, Олександра Тимців, Христина Лютянська, Акилина Ціфринець, Крістіна Чорба, Андрій Корлат, Юлія Богут. Дипломами ІІ та ІІІ ступенів регіонального рівня нагороджені Євгенія Корлат і Аліна Русин. Володарями сертифікатів учасників стали Назар Дідун, Марія Дупин, Оксана Артєєва та інші.

Протягом всього періоду навчання відмінні знання та зразкову поведінку демонстрували Мирослава Фабрицій, Ольга Тяскайло та Мар’яна Курах. Вони по праву претендують на найвищі  учнівські відзнаки – медалі.

Щирими були звернення директора школи до випускників, яким він бажав знайти свою стежину в самостійному житті, не забувати школу, своїх учителів. А всім іншим  школярам – належно відпочити, набратися сил, щоб у майбутньому залишити про себе добру згадку.

Затим ведуча надає слово голові районної ради І. І. Лопіту. Привітавши із святом останнього дзвоника вчителів, учнів, їх батьків Іван Ілліч високо оцінив вклад педагогів у розвиток освіти, їх велику заслугу в тому, що учні, які вийшли зі стін  місцевої загальноосвітньої школи, з року в рік підтверджують набуті тут знання. Школа має свій автобус, районна влада подбала  про її забезпечення необхідним унаочненням. Це свідчення спільної турботи влади усіх рівнів, освітян і батьків про освіченість дітей,  яка повинна позначитися на очікуваних результатах. Промовець ще раз привітав усіх присутніх із завершенням навчального року, побажав успіхів на життєвому шляху.

Щирі вітання і побажання адресували випускникам,  учнівському і педагогічному колективам заступник директора Г. Б. Малильо, перша вчителька А. С. Кубаш, класний керівник одинадцятикласників Т. О. Чубірко, від батьків – Н. М. Дужар та начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Н. М. Щербей.

Зворушливими були вітання одинадцятикласників, які бажали юним друзям щоб у них все ладилось у навчанні й у житті. Щоб росли хлопчики й дівчатка здоровими, гідно займали місця своїх попередників у володінні знаннями, громадському житті школи. Випускники подарували колективу освітного закладу  картину „Рідна школа”, намальовану ними власноруч.

Першокласники у віршованих рядках обіцяли бути терплячими і допитливими, щоб рости, вчитися й прожити цю найсвітлішу мить радісно і немарно.

Одинадцятикласники Віктор Лопіт та першокласниця Кароліна Головко малиновою мелодією дзвоника повідомили про завершення навчального року.

В добру путь, випускники!

Й. Бігарій

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA