Привітання та звернення голови районної ради

З Днем Конституції України!

Шановні земляки!
Прийміть найщиріші вітання з визначним державним святом – Днем Конституції України.

У цей день ми відзначаємо початок історії сучасної незалежної України. Прийняття Конституції закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність, сприяло підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені. Конституція визначила найціннішим – життя людини, її здоров’я, честь і гідність, надала кожному громадянину можливості для самоорганізації, свободу слова та віросповідання. І обов’язок кожного українця поважати Конституцію та дотримуватись її законів. Тільки так ми зможемо забезпечити подальший розвиток України як держави демократичної, рівноправної зі світовою спільнотою.

У теперішній непростий час нехай кожному вистачить витримки, мужності, сили духу і патріотизму для того, щоб розвивати нашу країну, зберегти мир і суспільну злагоду.

Хай цей святковий день принесе у ваші оселі радість і успіх, родинний затишок і злагоду, добробут і гарний настрій. Бажаю усім впевненості, сили, гідності та усвідомлення захищеності своїх прав, всього того, що дає нам Конституція і високе звання громадянина України!

Усім жителям Воловеччини бажаю міцного здоров’я, родинного затишку, добра, впевненості у світлому і мирному майбутньому!

З повагою,

голова районної ради Іван ЛОПІТ