Привітання та звернення голови районної ради

З Днем Незалежності України!

Шановні жителі Воловецького району!

     Прийміть щирі вітання і найкращі побажання з нагоди великого національного свята нашої країни – Дня Незалежності України!

     Це не просто День народження держави. Це свято пам’яті про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність, а також момент, коли варто думати про день завтрашній, про майбутні покоління, про нашу відповідальність перед історією.

     День Незалежності – це день, у якому щорічно зустрічаються Минуле і Майбуття України. Минуле має вселяти мудрість. Майбуття повинно виховувати в нас відповідальність за прийняття рішень.

     У серцях народу України серпнева блакить неба і жовтогарячий зерновий лан зливаються барвами української державності в символ свободи та праці. Творення історії Батьківщини, її сьогодення і майбутнього — обов’язок кожного з нас, усього народу.

    Сьогодні, як ніколи раніше, це свято висуває перед нами високі вимоги, спонукає до особливої відповідальності перед собою, своєю країною, прийдешніми поколіннями.

    Тож бажаємо усім Вам, дорогі земляки, у теперішні нелегкі дні спільно, непохитно й надалі відстоювати суверенність нашої держави, примножувати її традиції та блага. Нехай Господь береже всіх нас!

Слава Україні!

З повагою,                                                              

голова районної ради І.Лопіт                                                                    

заступник голови ради В.Повідайчик

депутати Воловецької районної ради VII скликання

виконавчий апарат районної ради