Привітання та звернення голови районної ради

З Днем підприємця!

Шановні підприємці!

Уже традиційно у першу неділю вересня, згідно з Указом Президента України, у нашій державі відзначається День підприємця. Це свято запроваджене з урахуванням великої ролі підприємництва і приватної ініціативи у вирішенні соціально-економічних проблем і визнанням його впливу на формування, становлення і розвиток національної економіки. Воно покликане привернути увагу суспільства до підприємницької ініціативи, сприяти подальшому розвитку малого і середнього бізнесу в країні.

Без діяльності підприємництва взагалі важко уявити існування нашого суспільства. Практично на Ваших плечах тримається весь державний апарат та соціальна сфера.

Розвиток підприємництва і збільшення на цій основі надходжень до державної скарбниці дає можливість вирішувати ряд найактуальніших соціально-економічних проблем, передбачає зміцнення економіки, надає їй гнучкості, створює нові робочі місця.

Головною метою розвитку малого і середнього підприємництва у районі – є координація дій місцевих органів державної виконавчої влади, місцевого самоврядування, суб’єктів малого і середнього підприємництва для концентрації фінансових, матеріально-технічних, інших ресурсів, виробничого потенціалу на створення належних умов для реалізації конституційного права громадян на підприємницьку діяльність, підвищення стандарту життя та добробуту населення району, подолання проблем безробіття, посилення ролі малого підприємництва у зміцненні економіки району.

У сфері малого підприємництва району задіяно 765 фізичних осіб та 74 юридичних. За 2014 рік до бюджетів усіх рівнів фізичними особами сплачено 2677,8 тис. грн., юридичними особами – 20004,9 тис. грн. Всього надійшло до Зведеного бюджету від суб’єктів малого бізнесу 22682,7 тис. грн., що на 9,5% більше, ніж у минулому році. За січень-червень 2015 року надходження єдиного соціального внеску склали 18936,6 тис. грн., що на 464,9 тис. грн. більше у порівнянні з відповідним періодом минулого року.

Найпривабливішою для малих підприємств та фізичних осіб – підприємців, через порівняно невелику чисельність працюючих та швидку оборотність коштів, у районі залишається сфера торгівлі.

У цей святковий день ми вшановуємо енергійних, ініціативних людей, які зуміли організувати і успішно розвинути свою справу. Знайти і міцно зайняти своє місце в економіці району, втілювати в життя нові ідеї та проекти – це талант і одночасно велика праця, гідна пошани і підтримки.

Висловлюємо глибоку повагу підприємцям, без підтримки та спонсорської допомоги яких не можливо уявити благодійну діяльність у районі, підтримку збройних сил України. Велику надію, шановні підприємці, покладаємо на взаєморозуміння, подальшу ефективну співпрацю заради економічного процвітання району і покращення добробуту наших мешканців.

У пріоритетних напрямках економіки району працюють найкращі представники підприємництва, які вносять вагомий вклад в розвиток інфраструктури та надають допомогу в розвитку соціальної сфери громад.

Хотілось би відзначити діяльність кращих підприємців району, зокрема Бабінця Василя, Бирака Івана, Мишанича Василя, Яворського Олега, Кураха Юрія, Ряшка Ярослава, Кробинця Володимира та багатьох-багатьох інших, які своїми конкретними справами вносять вагомий внесок у соціально-економічний розвиток району.

Дорогі друзі! У цей чудовий день прийміть побажання міцного здоров’я і сімейного благополуччя! Нехай усі Ваші задуми будуть успішними, а бізнес – стабільним і процвітаючим! Нехай доля завжди посміхається вам, а партнери ніколи не підводять! Нехай Ваша плідна праця завжди буде запорукою добробуту Ваших рідних!

Бажаємо Вам подальших успіхів у підприємницькій діяльності, її розвитку на благо і процвітання незалежної України, щастя і благополуччя в особистому житті!

Прийміть найщиріші поздоровлення з Вашим професійним святом!

З повагою,

Голова районної ради І.Щербей

Голова райдержадміністрації В.Рогова