Привітання та звернення голови районної ради

З Днем працівника лісу!

Шановні працівники та ветерани лісового господарства Воловеччини, прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня працівника лісу!

Ліс – наше найбільше природне багатство, унікальний витвір природи і людської праці, що має важливе економічне і екологічне значення. Його охорона та примноження – високе покликання всіх працівників лісового господарства району. Нині перед вами, шановні працівники лісової галузі, стоять надзвичайно важливі завдання: впроваджувати сучасні методи ведення лісового господарства, не допускати самовільних вирубок, забезпечувати захист лісів від пожеж, боротися зі шкідниками, розвивати науково-технічну базу лісової галузі.

Сьогодні, як ніколи, важливо розширювати лісові насадження, зберігати їх для прийдешніх поколінь, підвищувати ефективність лісового господарства.

Тож прийміть слова щирої вдячності за вашу невтомну працю, за все те, що ви робите для нашого добробуту.  Бажаю вам  та вашим родинам міцного здоров’я, щастя і благополуччя, успіхів та наполегливості у досягненні поставленої мети!

З повагою
голова районної ради      І.Лопіт