Привітання та звернення голови районної ради

4 листопада – День залізничника

Шановні працівники залізничного транспорту!

Прийміть найщиріші вітання з вашим професійним святом!

Галузь, в якій ви працюєте, посідає важливе місце в економіці України, сприяє розвитку господарства та задовольняє потреби кожного громадянина у перевезеннях. Саме залізниця є сьогодні одним з найпопулярніших і найдоступніших видів транспорту, надійним і авторитетним перевізником.

Запорука успішного розвитку галузі — в умілому господарюванні, чіткій організації роботи, професіоналізмі та відповідальності залізничників. І саме в цьому полягає гарантія довіри до Укрзалізниці. Окрему подяку хочу висловити ветеранам галузі, оскільки саме завдячуючи вашому професіоналізму та досвіду сьогоднішні працівники залізниці зуміли мобілізувати внутрішні резерви, подолали труднощі й створили міцну галузь. Я переконаний, що залізничники Воловеччини й надалі плідно збагачуватимуть традиції своєї професії, сприятимуть піднесенню економіки держави.

Бажаю вам, шановні працівники залізничного транспорту, міцного здоров’я, щастя, добра, благополуччя, миру! Нехай на життєвих та професійних перехрестях в усьому і завжди вас супроводжує зелене світло! Зі святом!

З повагою

Голова районної ради             І.Лопіт