Новини

З нагоди Дня Гідності та Свободи

21 листопада 2017 року  в районному будинку культури за участі працівників районної державної адміністрації, районної ради, Воловецької селищної ради, районного військового комісаріату,  учасників АТО, Помаранчевої революції та революції Гідності,  представників трудових колективів, учнівської молоді та громадськості  відбувся тематичний вечір, присвячений Дню Гідності та Свободи.

До присутніх в залі звернулися заступник голови районної державної адміністрації Сличко І. В., заступник голови районної ради Повідайчик В. І., заступник Воловецького селищного голови Грига С. В. та голова  громадської організації «Воловецька спілка учасників бойових дій на Сході України» Андрійчак В. В.

Під час заходу  присутні  вшанували хвилиною мовчання всіх, хто загинув, захищаючи Незалежність і Свободу України.

Захід супроводжувався виступами вихованців Воловецького центру позашкільної роботи та дитячої творчості, Воловецької дитячої школи мистецтв та Нижньоворітської дитячої музичної школи.

Увазі присутніх була представлена книжкова виставка, присвячена Дню Гідності та Свободи під назвою “Герої нашого часу”.

Також пам’ять полеглих борців за свободу нашої держави було вшановано  покладанням квітів до Пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні.