Новини

З нагоди Дня місцевого самоврядування

5 грудня 2017 року з нагоди професійного свята – Дня місцевого самоврядування  відбулось засідання “круглого столу”  за участю селищних, сільських голів, депутатів районної ради та працівників виконавчого апарату районної ради.

Відкрив зібрання голо­ва районної ради І. І. Лопіт, який привітав депутатів, усіх працівників органів місце­вого самоврядування, вете­ранів, котрі багато років віддавали свої зусилля, знання і досвід справі ут­вердження й розвитку на­родовладдя.

Відзначення професійно­го свята на всенародному рівні – висока оцінка робо­ти, яку за роки незалеж­ності України здійснили і продовжують виконувати депутатські корпуси місце­вих рад, працівники їх ви­конавчих апаратів. Разом з тим, це зобов’язує працю­вати ще краще, поєднуючи свої зусилля із можливос­тями органів виконавчих структур, враховуючи та­кож думки різних політич­них сил, незалежно від їх політичних поглядів, що дає можливість вирішува­ти економічні і соціальні проблеми сьогодення. Де­путати сільських, селищ­них, районної рад, сільські та селищні голови постійно тримають у полі зору соціально-економічний розвиток підвідомчих тери­торій, дбають про добробут односельців. На пред­ставників територіальних громад покладено високі функції в утвердженні і роз­витку принципів місцевого самоврядування. Приєм­но, що всіх депутатів об’єд­нує високе почуття відпові­дальності перед виборця­ми.

Голова районної ради висловив вдячність виконавчій гілці влади району й області, сподівання, що творча енергія всіх праців­ників органів місцевого самоврядування знайде своє застосування у вагомих справах сьогодення, стане запорукою дальшого розвитку демократії. І. І. Лопіт побажав усім сил, наснаги, впевненості в майбутнь­ому України, порозуміння, єдності, добра і щастя.

Іван Ілліч передав колегам щирі вітання з нагоди свята від депутатів обласної ради Ю. Д. Гуледзи та Верховної  Ради  України    М. І. Ланя,  з  якими  є  постійна співпраця й розуміння того, що кожного дня потребує Воловеччина.

Тишівський сільський голова І. Я. Зубенко, вітаючи колег із професійним святом, бажав усім міцного здоров’я, добробуту, реалізувати задумане, вдячних односельців й зауважив, що задля розвитку в районі багато коштів вкладається у капітальне будівництво, облаштовуються місця відпочинку, що не може не радувати наших людей. Допомагає у створенні позитивного іміджу Воловеччини і колектив ДП „Воловецьке лісове господарство”, який піклується про туристичну привабливість району.

Голова райдержадміністрації В. Є. Рогова, даруючи колективам районної, селищних і сільських рад найщиріші привітання, відзначила, що працівники органів місцевого самоврядування знаходяться на передових рубежах – щодня зустрічаються з виборцями населених пунктів, своїми земляками, перед якими щоденно звітують про пророблену роботу, радяться з ними й спільно вирішують наболілі проблеми. Керівник району зупинилася на питаннях, які спільно з органами місцевого самоврядування, керівниками області,  вдалося цьогоріч успішно реалізувати. Це –  будівництво доріг,  розвиток економіки району й туризму, тісна співпраця з інвесторами,  успішний початок опалювального сезону, створення на базі колишньої аптеки районного архіву. За які роботи беремося, стараємося доводити їх до кінця.

Промовець від щирого сер­ця побажала всім, хто пра­цював і працює на благо територіальних громад, відстоює їхні інтереси та потреби, міцного здоров’я, щастя й непохитної віри у майбутнє України,  завжди бути на зворотньому зв’язку з виборцем.

У теплій, дружній розмові колеги поспілкувалися, привітали один одного з професійним святом, обговорили проблеми окремих населених пунктів й району загалом, шукали їх результативного вирішення. У їх  розмові про плани на наступний рік чітко простежується спільне бачення перспективи розвитку сіл і селищ району й в майбутньому.

О. Бігарій