Новини

З нагоди Дня місцевого самоврядування

У вівторок у великому залі районної ради відбулося урочисте відзначення Дня місцевого самоврядування. Відкрив зібрання голова районної ради І. І. Лопіт, який привітав депутатів, усіх працівників органів місцевого самоврядування, ветеранів, котрі  багато років віддавали свої зусилля, знання і досвід справі утвердження й розвитку народовладдя.

Відзначення професійного свята на всенародному рівні – висока оцінка роботи, яку за роки незалежної України здійснили і продовжують виконувати депутати, працівники виконавчої влади. Разом з тим це зобов’язує працювати ще краще, враховувати думки різних політичних сил, незалежно від поглядів, що дасть можливість ефективно вирішувати економічні та соціальні проблеми сьогодення. Депутати сільських, селищних, районної рад, сільські та селищні голови посітйно тримають у полі зору соціально-економічний розвиток підвідомчих територій, дбають про добробут односельців. На  представників територіальних громад покладено високі функції в утвердженні і розвитку принципів місцевого самоврядування. Приємно, що всіх депутатів   об’єднує почуття відповідальності перед виборцями. Голова районної ради висловив сподівання, що творча енергія всіх працівників органів місцевого самоврядування знайде своє застосування у вагомих справах сьогодення, стане запорукою дальшого розвитку демократії.  Побажав усім сил, наснаги, впевненості в майбутньому України, порозуміння, єдності, добра і щастя.

Голова райдержадміністрації В. Є. Рогова приєдналася до привітань. Вона відзначила тих, хто пройшов справжню школу господарювання, зробив особистий внесок у зміцнення потенціалу району, підвищення добробуту людей, подякувала всім за співпрацю і побажала місцевим радам сповна використовувати надані можливості самоврядування і дальшого розвитку сіл та селищ.

Із привітаннями виступили також Верб’язький сільський голова І. П. Півкач та прокурор району І. В. Лендєл. Бажали депутатам сільських і селищних рад, сільським і селищним головам, членам виконкомів місцевих рад, працівникам органів виконавчої влади, усім, хто причетний до утвердження народовладдя і демократичного державотворення, успіхів у служінні народу, рідному краю, Україні, щастя, здоров’я та благополуччя.