Новини

З нагоди Дня працівника державної служби

Працівники державної служби Воловеччини відзначили своє професійне свято. З цієї нагоди голова районної державної адміністрації В. Є. Рогова у своєму вітанні відзначила, що за традицією в цей день вшановують тих, хто своєю професійною діяльністю на посадах у державних органах та їх апаратах забезпечує практичне виконання завдань і функції держави. Праця державних службовців є важливою і відповідальною й тому в пошані серед людей. Разом із своїми колегами краю це свято відзначають і працівники державної служби Воловеччини. Вона відзначила компетентність, яка вимагає від працівників державної служби постійного підвищення кваліфікації. Промовець висловила подяку колективам, які високо несуть звання державного службовця на нелегкій і відповідальній роботі у владних структурах, побажала усім міцного здоров’я, щастя і добробуту, досягнення нових професійних висот.
Зичні слова учасникам урочистостей адресував голова районної ради І. І. Лопіт. Подякував усім за багаторічну працю в органах виконавчої влади, співпрацю з органами місцевого самоврядування, бажав їм нових здобутків у праці на благо нашої держави. Він наголосив, що сучасному державному службовцю мають бути притаманні широкий спектр ділових якостей, висока ерудиція і професійна компетентність, діловитість і здатність ефективно діяти в умовах сьогодення, комунікабельність, енергійність, висока працездатність й вимогливість. Цими якостями сповна володіють державні службовці нашого району. Іван Ілліч побажав усім витримки й терпіння, таких необхідних у роботі.
За сумлінну працю в органах державної виконавчої служби, високий професіоналізм та з нагоди відзначення Дня державної служби голова райдержадміністрації В. Є. Рогова нагородила грамотами райдержадміністрації головного казначея відділу звітності та бухгалтерського обліку управління Державної казначейської служби України у Воловецькому районі Закарпатської області Н. М. Бігарій, спеціаліста відділу державних соціальних допомог управління соціального захисту населення райдержадміністрації Н. Ю. Гафинець, головного спеціаліста відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації О. О. Гнип, головного спеціаліста відділу освіти РДА С. І. Селехмана та головного спеціаліста сектора обслуговування громадян по Воловецькому району Міжгірського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Закарпатської області М. Ю. Шипович.
Затим голова районної ради І. І. Лопіт за багаторічну працю, високий професіоналізм, вагомі досягнення у професійній діяльності та з нагоди Дня державної служби вручив грамоти районної ради начальнику відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Ю. М. Бираку, завідувачу сектору молоді і спорту РДА І. Ф. Брунцвику та начальнику відділу охорони здоров’я райдержадміністрації О. І. Лопіт.
З нагоди Дня працівника державної служби аматори районного будинку культури дали концерт.

В.Бігарій

DSC_0016

DSC_0028

DSC_0033 DSC_0031

DSC_0007