Анонси подій

З нагоди відзначення Дня Соборності України

Шановні жителі та гості Воловеччини!

День 22 січня увійшов у історію як велике Державне свято – День Соборності України. Саме в цей день був урочисто проголошений Акт злуки – об”єднання двох суверенних Українських джержав (УНР і ЗУНР) в одну Українську Народну Республіку. Саме з того часу починається єдність українського народу. Україна завжди була державою самобутньою, з своєю культурою, традиціями та звичаями. Народ України дуже різний, але в цій різності наше багатство та привабливість для всього світу. Різні – значить неповторні, самобутні та нескорені.

З нагоди святкування Дня Соборності України, 22 січня 2016 року о 12.00 год. у Воловецькій районній бібліотеці для дорослих відбудеться круглий стіл  на тему  “Українська революція та перша незалежність”.
Для відвідувачів розгорнуто експрес-перегляд  літератури за книжковою виставкою «В єдності наша сила», яка висвітлює віхи становлення України, біографії історичних особистостей країни.
«День Соборності України – символ національної єдності»  та історичний калейдоскоп. присвячений Героям Крут. Запрошуємо познайомитися з калейдоскопом подій, що відбувалися під час довготривалого процесу формування незалежної та соборної нашої держави.
Запрошуємо всіх бажаючих