Привітання та звернення голови районної ради

З Новим роком та Різдвом Христовим!

Дорогі земляки! 

Минає 2018 рік… З різними почуттями та настроями ми проводжаємо його в історію. Для нашого району він був сповнений новими здобутками і звершеннями, цікавими знайомствами та зустрічами, цей рік дав можливість усім жителям району повірити у власні сили та відчути підтримку місцевої влади. Сподіваюся, що у кожній Вашій сім’ї та родині теж було багато зроблено для свого добробуту. Ми плідно трудилися разом – влада, громада та бізнес – для того, щоб умови життя стали кращими, а населені пункти району – затишнішими.

На порозі 2019 рік. Сподіваюсь, що він буде благодатним для України й для кожного з нас, принесе благополуччя й впевненість у завтрашньому дні. Нехай незмінні духовні цінності нашого народу – мудрість, поміркованість, оптимізм та працьовитість стануть запорукою того, що ми гідно подолаємо всі труднощі та негаразди. Давайте сміливо відкриємо першу сторінку календаря 2019 року й побажаємо один одному миру, злагоди, терпіння, добра та благополуччя.

Від імені депутатського корпусу районної ради та від себе особисто щиро вітаю Вас та Ваші родини з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим! 

Хай Син Божий у Новому році щедрою рукою засіває Вас щастям, здоров’ям та достатком.

Нехай свято Нового року та Різдва Христового принесуть радість і спокій до Вашої оселі, додадуть здоров’я й наснаги, стануть початком нових здобутків та успіхів в ім’я процвітання Воловеччини та розвитку нашої країни.

Хай Новий рік стане для Вас і Ваших родин роком добрих змін, а Різдво Христове наповнить серце духовністю та вірою у здійснення усіх мрій і задумів.

Христос рождається!                                                       Славімо його!

З повагою

Голова районної ради                                                  Іван Лопіт