Привітання та звернення голови районної ради

Зі світлим Воскресінням Христовим!

Дорогі земляки!

Щиросердечно вітаю Вас і Ваші родини із найвеличнішим християнським святом – Христовим Воскресінням!

Воскресіння Ісуса – це торжество справедливості і перемоги добра, утвердження віри і надії в серці кожного християнина, це великий дарунок Господньої любові. У ці світлі Великодні дні людські душі очищаються від усього злого, окрилюються надією, а живий приклад торжества безсмертя – Воскресіння Христа, вказує на виняткове покликання Людини на Землі – поспішати творити добро.

Хай у цей Великий День душа повниться відчуттям радості і добра, а теплі писанкові барви звучать у серцях найсвітлішою надією. Нехай кожна молитва єднає нас із відкритим Великоднім небом і повертається пречистим Господнім благословенням.

Хай радість Великодніх свят звеселить кожну родину, наповнить наші душі джерельним відчуттям щастя, здоров’я, піднесеності, спонукає до плідних діянь для творення і процвітання рідного краю, задля миру в Україні.

Нехай Світло Воскресіння Христового  надає нам  силу перебороти всі труднощі, які випали на нашу долю, та непохитну віру в кращий завтрашній день!

Хай воскресне у Ваших душах усе найкраще на землі – непохитна віра, щира відданість і вічна любов. Миру Вашим оселям, здоров’я Вашим рідним, а дітям – великої світлої долі.

Злагоди, достатку, віри і щирої любові вам та вашим родинам!

Христос Воскрес!

Воістину Воскрес!

З повагою

голова районної ради    І.Лопіт