Привітання та звернення голови районної ради

Зі святом Останнього дзвоника!

    Дорогі учні,

 шановні педагоги, батьки!

     Щиро вітаю вас зі святом Останнього дзвоника, що символізує закінчення навчальної пори!

Упродовж року на цю мить з нетерпінням чекають і діти, й дорослі. Останній шкільний дзвоник для кожного лунає по-різному. Для тих, кому належить ще продовжити шкільне навчання, він радісно сповіщає про початок веселих літніх канікул. Тож бажаю учням молодших та середніх класів гарного й цікавого відпочинку, набратися незабутніх вражень та сил перед початком нового етапу навчання.

А для випускників відлуння цього останнього дзвоника залишиться спогадом про безтурботне, щасливе дитинство. Для когось – це початок нового навчання, здобуття вищої освіти, для когось – початок трудового життя. Нехай вам щастить у всіх починаннях.     Бажаю вам амбітних планів і величних звершень, невгамовності й ініціативи, здоров’я і добра, удачі і натхнення, Божого благословення!

Від імені депутатського корпусу, від себе особисто, як батька випускника, висловлюю безмежну подяку педагогам за їхню щоденну самовіддану, невтомну творчу працю, за терпіння, віру в здібності й таланти своїх учнів, за знання, які ви віддавали своїм вихованцям.

А всім батькам бажаю, щоб діти обов’язково виправдали їхні надії та стали гідним продовженням свого роду.

Тож ще раз вітаю усіх зі святом Останнього дзвоника, з успішним закінченням ще одного шкільного року, який кожному подарував нові знання, нові враження, нові звершення і плани на майбутнє!

Удачі вам, міцного здоров’я і мирного неба!

З повагою

голова районної ради І.Лопіт